Kvietrugiai

SAATEN-UNION akcininkai nuo 1965 metų nuosekliai dalyvauja kurdami ir plėtodami augalų veislių selekcijos naujoves. Ilgalaikę rinkos lyderę MODUS veislę pakeitė modernesnės, intensyvesnio vystymosi veislės pasižyminčios labai aukštu derlingumu bei puikiomis ir nepriekaištingomis agronominėmis savybėmis. Veislių vystymosi chronologija ir pasiekimai: MODUS, SU AGENDUS, RUFUS, TULUS.

Pupiniai augalai

SAATEN-UNION akcininkai nuo 1965 metų nuosekliai dalyvauja kurdami ir plėtodami augalų veislių selekcijos naujoves. Dešimtmečius trukęs nenutrūkstamas pupų ir lauko žirnių įvairovės vystymas, pasižymi puikiais derliaus ir technologinio tinkamumo deriniais (pusiau belapiai žirniai, ypač plati pupų rūšių įvairovė, žieminės veislės).

Žolės

SAATEN-UNION akcininkai nuo 1965 metų nuosekliai dalyvauja kurdami ir plėtodami augalų veislių selekcijos naujoves. Be grynos veislės išvedimo, dabar kuriami nauji sėklų mišiniai, skirti dar produktyvesniam žolių auginimui, užtikrinant ypač lanksčius panaudojimo būdus (Tetrasil).

Miežiai

SAATEN-UNION akcininkai nuo 1965 metų nuosekliai dalyvauja kurdami ir plėtodami augalų veislių selekcijos naujoves. Dvieilių miežių selekcija ir sėklininkystė, auginimas ir paplitimas visose Europoje. Aukščiausio įvertinimo grūdų derlingumas, stiebo tvirtumas bei didelis atsparumas geltonosios mozaikos ir geltonosios nykštukės viruso sukėlėjui. Tai geriausias įmanomas sveikų augalų ir puikaus derlingumo derinys. Padidintas ekonomiškumas, naujų salyklinių miežių veislių asortimentas. Veislių vystymosi chronologija ir pasiekimai: SOLDO, MONTOYA, SALOME, ACCORDINE, MICHELLE, BENTE.

Posėliniai tarpiniai augalai

SAATEN-UNION akcininkai nuo 1965 metų nuosekliai dalyvauja kurdami ir plėtodami augalų veislių selekcijos naujoves. Išvedami ir rinkai pateikiami nematodų populiaciją mažinantys tarpiniai augalai, pasižymintys vis geresnėmis atsparumo savybėmis ir vis didėjančiomis naudojimo sritimis, įskaitant biofumigaciją. Nuo 2012 m. kuriami „Viterra®“ tarpinių pasėlių mišiniai, skirti specifiniam sėjomainos žalinimui. Veislių vystymosi chronologija: Siletta Nova, Pegletta, Adagio, Colonel, Defender, Pratex, Angelia, Albatros, Accent, Maxi.

Kviečiai

SAATEN-UNION akcininkai nuo 1965 metų nuosekliai dalyvauja kurdami ir plėtodami augalų veislių selekcijos naujoves. Jau daug metu užtikrinamas nepertraukiamas aukšto derlingumo kviečių veislių prieinamumas su geresnėmis atsparumo aplinkai savybėmis: pirmoji kviečių veislė su oficialiai patvirtintu didesniu N įsisavinimo efektyvumu, pirmoji Vokiečių selekcijos hibridinių kviečių veislė, vedanti Europoje veislė Mulan. Veislių vystymosi chronologija ir pasiekimai: ARES, HYBNOS 1, MULAN, TOBAK, FAMULUS, ETANA, BONANZA, PATRAS,ASPEKT, ARTIST, ACHIM.

Rugiai

SAATEN-UNION akcininkai nuo 1965 metų nuosekliai dalyvauja kurdami ir plėtodami augalų veislių selekcijos naujoves. Įregistravus pirmąją hibridinių rugių veislę Vokietijoje, intensyviai tęsiama tolimesnė hibridinių veislių selekcija gerinant išskirtines augalų savybes: derlingumą, kepimo savybes, atsparumą lapų ligoms bei išgulimui. Hibridinių veislių vystymosi chronologija ir pasiekimai: SU DRIVE, SU PROMOTOR, SU MEPHISTO, SU PERFORMER, SU BENDIX, SU NASRI, SU ARVID.

Kukurūzai

SAATEN-UNION akcininkai nuo 1965 metų nuosekliai dalyvauja kurdami ir plėtodami augalų veislių selekcijos naujoves. Kukurūzų auginimo technologijų diegimas Vokietijoje ir jos pritaikymas Vidurio Europos klimato sąlygoms. Ilgalaikis ir visapusiškas hibridų selekcijos programų tęstinumas orientuotas į visas vegetacinės brandos ir ūkinės paskirties grupes. Tai hibridai su dideliu krakmolo kiekiu, lengvai įsisavinama ląsteliena virškinimo trakte ar puikiomis savybėmis biodujų gamintojams. Veislių vystymosi chronologija ir pasiekimai: ANJOU 21, ATTRIBUT, SUFASTER, VICENTE, SUNBEAM.

Avižos

SAATEN-UNION akcininkai nuo 1965 metų nuosekliai dalyvauja kurdami ir plėtodami augalų veislių selekcijos naujoves. Didžiausias Europos šalyse geltonųjų, baltųjų ir juodųjų avižų veislių pasirinkimas pagal įvairias ankstyvumo ir brandos grupes. Išskirtinė šių veislių savybė yra nepriekaištinga grūdų kokybė, šiaudų savybės ir aukštas bei stabilus derlingumas. Veislių vystymosi chronologija ir pasiekimai: ERBRAF, ARAGON, IVORY, SCORPION, SYMPHONY, MATTY, APOLLON, DELFIN, HARMONY, CADDY, LION.